^ Powrót na górę

 

 

Wiosenny plener plastyczny ZSS w Warcie

Rozmiar tekstu:

zss
Po raz 17. Zespół Szkół Specjalnych w Warcie zorganizował plener plastyczny dla podopiecznych placówek kształcenia specjalnego z centralnej i południowej części województwa łódzkiego.

W plenerze wzięło udział 37 uczniów z 14 szkół placówek opiekuńczo-wychowawczych. Tematem przewodnim prac była wiosna, która akurat tego dnia (w środę 24 maja) pokazała uczestnikom swoje deszczowe oblicze.

Co roku organizatorzy wybierają inną lokalizację w okolicach Warty. 17. edycja imprezy odbyła się na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Proboszczowicach. Pogoda sprawiła, że plener rozpoczęła się na zewnątrz, a zakończył w sali OSP.

Uczestnicy 17. pleneru plastycznego w ZSS w Warcie:

– Mateusz Woźny, Nikodem Marczak, Kamila Marczak i Karolina Ostojska z Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie, opiekunki: Edyta Balińska-Zwolińska, Aneta Napieraj.

– Wiktor Filipiak, Oliwia Frankiewicz, Amelia Jaruga i Magdalena Janiszewska ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Łokietka z Rossoszycy, opiekun: Bogusława Hanak.

– Marta Milczarek i Kinga Kazimierczak ze Szkoły Podstawowej w Raczkowie, opiekunki: Wioletta Piniarska i Martyna Wierucka.

– Weronika Napieraj, Klaudia Wrąbel, Maja Miśkiewicz i Zofia Owczarek ze Szkoły Podstawowej we Włyniu, opiekun: Anita Leśkiewicz.

– Dariusz Błąkała, Anna Michalak i Magdalena Kraska z Domu Pomocy Społecznej w Sieradzu Filia w Rożdżałach, opiekun: Mariola Miga.

– Piotr Mikołajczyk, Anna Bartczak, Barbara Nowicka i Marta Butwicka ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rożdżałach, opiekun: Maria Ostojska.

– Julia Robak, Alicja Skrzypczyńska, Anastazja Rojewska, Klaudia Szpurko, Daria Zawicka i Jakub Tkaczyk z Gimnazjum nr 2 im. Marii Konopnickiej przy Centrum Psychiatrycznym w Warcie, opiekun: Paweł Rzeźniczak.

– Barbara Lewandowska i Mariusz Kaczmarek z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Tomisławicach, opiekun: Magdalena Floriasz.

– Mateusz Leszczyk, Aneta Tasarz, Stanisław Szatan i Mateusz Juzala ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dzialoszynie, opiekunki: Iwona Bober i Barbara Mrozińska-Bartoszek.

– Gabriela Antończyk i Zuzanna Kobryń z Zespołu Szkół Publicznych w Warcie, opiekun: Dorota Gaj-Ciupa.

– Karolina Maras i Krzysztof Sławek z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rafałówce, opiekun: Sylwia Komorowska.

T.O.

2  5

3  4

6  7

8  9

10  11

12  13

14  15