^ Powrót na górę

 

 

Święto szkoły w ZSP w Błaszkach

Rozmiar tekstu:

zsp blaszki
W 2006 roku 9 września uroczyście obchodziliśmy 50-lecie naszej szkoły. Postanowiliśmy wówczas, że na pamiątkę tego pięknego jubileuszu co roku dzień ten będzie świętem placówki – mówi Jadwiga Napieralska, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach.

Tak było i w tym roku. Z okazji święta, na sali gimnastycznej ZSP spotkali się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, przedstawiciele władz gminnych i powiatowych oraz zaproszeni goście. Wśród tych ostatnich licznie reprezentowane były służby mundurowe. Nie mogło być inaczej, skoro patronem Liceum Ogólnokształcącego, wchodzącego w skład ZSP, jest Wojsko Polskie, w placówce funkcjonuje klasa mundurowa pod patronatem, policji, straży pożarnej i służby więziennej, a partnerem szkoły od lat jest 15. Sieradzka Brygada Wsparcia Dowodzenia. Władze samorządowe Powiatu Sieradzkiego reprezentował radny powiatowy Łukasz Bitner.

Jubileusz połączony był ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych. Młodzież przygotowała również program artystyczny i pokazała prezentację multimedialną poświęconą historii szkoły.

Święto szkoły w ZSP w Błaszkach – materiał telewizji 8TVR

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  9

10  11

12  13

14  15