^ Powrót na górę

 

 

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Rozmiar tekstu:

dzien edukacji
Nauczyciele placówek prowadzonych przez Powiat Sieradzki świętowali Dzień Edukacji Narodowej. W sali C Starostwa Powiatowego odbyła się uroczystość, na której władze samorządowe i dyrektorzy szkół wręczyli nagrody, przyznane właśnie z okazji nauczycielskiego święta.

Nagrody odebrało łącznie 118 osób – 4 dyrektorów, 1 zastępca dyrektora, 1 kierownik, 1 psycholog i 111 nauczycieli. Dyrektorzy otrzymali je z rąk starosty sieradzkiego Mariusza Bądziora i wicestarosty Kazimiery Gotkowicz, a nauczycieli nagrodzili dyrektorzy szkół. Była to nowość w powiatowych obchodach Dnia Edukacji Narodowej, ponieważ do tej pory dyrektorzy wręczali przyznane przez siebie nagrody na wewnętrznych uroczystościach szkolnych. – Myślę, że taka, bardziej uroczysta forma obchodów Dnia Edukacji Narodowej już z nami pozostanie i co roku będziemy nagradzać naszych nauczycieli i dyrektorów w takiej oprawie – zapowiedział starosta Mariusz Bądzior.

Oprawę tę tworzyli nie tylko pracownicy oświaty, ale również uczniowie, a dokładnie – chór I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, którego występ rozpoczął spotkanie w sali C.

Nagrody przyznane w powiecie sieradzkim z okazji Dnia Edukacji Narodowej:

NAGRODA STAROSTY SIERADZKIEGO

1. Elżbieta Gajda, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie

2. Jadwiga Napieralska, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach

3. Grzegorz Gajda, dyrektor Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu

4. Michał Kluba, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

5. Edyta Weszczak, nauczyciel I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

6. Marianna Gotfryd, nauczyciel II LO im.Stefana Żeromskiego w Sieradzu

7. Waldemar Szukała, kierownik kształcenia praktycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

8. Iwona Bednarek, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu

9. Sylwia Dęga – Frątczak, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu

10. Nina Michalak – Orszulak, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie

11. Emilia Grzesiak, nauczyciel Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie

12. Anna Sowała, psycholog Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Sieradzu

13. Dariusz Śmigiera, zastępca dyrektora Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu

14. Agnieszka Maślak, nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sieradzu

15. Marlena Chudecka, nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sieradzu

16. Renata Pokorska-Kopyto, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie

NAGRODA DYREKTORA I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

1. Iwona Nowocień

2. Magdalena Pacholik

3. Marlena Krukowska

4. Jowita Królikowska

5. Agnieszka Jadwiszczak

6. Beata Kielek

7. Danuta Kuchareczko

8. Ewa Rębowska

9. Lidia Sochacka

NAGRODA DYREKTORA II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu

1. Dorota Błaszczyk

2. Agata Janiak

3. Elżbieta Angelus

4. Aleksandra Mielczarek – Hofman

5. Agnieszka Świątek

6. Elżbieta Talar

7. Anna Szwankowska

8. Piotr Wojciechowski

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Sieradzu

1. Monika Dworczak

2. Katarzyna Janiszewska

3. Tomasz Janowski

4. Ewelina Kiecol

5. Andrzej Kostrzewski

6. Beata Książek

7. Radosław Milak

8. Lucyna Nowak – Pietras

9. Krystyna Nowakowska

10. Edyta Proszewska

11. Krzysztof Pytel

12. Dariusz Rybacki

13. Piotr Szymala

14. Małgorzata Wojtas

15. Małgorzata Zalarska – Bednarska

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Sieradzu

1. Anna Pietrzak

2. Marlena Woźniak

3. Katarzyna Jaworska - Lisowska

4. Jadwiga Podsiadła

5. Katarzyna Pilc - Vinci

6. Jolanta Budzisz

7. Magdalena Obalska - Sobczak

8. Robert Brzeziecki

9. Robert Trojszczak

10. Dariusz Szymański

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Błaszkach

1. Joanna Glapińska

2. Ewa Marcinkowska

3. Marzena Polowczyk

4. Katarzyna Toboła

5. Piotr Bitner

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Warcie

1. Maciej Gałka

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie

1. Dorota Bednarczyk

2. Katarzyna Hombek

3. Wiesława Kacprzak

4. Katarzyna Kupis

5. Leszek Misiak

6. Agnieszka Pielucha

NAGRODA DYREKTORA Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu

1. Lidia Augustyniak

2. Barbara Serweta

3. Justyna Bronka

4. Anna Ciesielska

5. Urszula Dalmata

6. Lidia Durska

7. Joanna Idziaszczyk

8. Izabela Jabłońska – Gałaj

9. Justyna Jasianek

10. Agata Kałdońska – Plóckl

11. Iwona Komorowska

12. Kowalska – Burdelak

13. Agnieszka Król

14. Beata Kubis – Knop

15. Rafał Kuchnicki

16. Lidia Łuszczek

17. Iwona Maćczak

18. Barbara Madalińska

19. Katarzyna Matusiak

20. Katarzyna Miśkiewicz

21. Magdalena Palma

22. Katarzyna Piaskowska

23. Izabela Rogowska

24. Donata Biernacka

25. Sara Piecyk

26. Anna Gaj

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Szkół Specjalnych w Warcie

1. Małgorzata Nowicka

2. Iwona Rękawiecka

3. Tomasz Błaszczyk

4. Ewelina Różańska

5. Anna Nogala - Pyrka

6. Maria Gawłowska

7. Katarzyna Angerman

NAGRODA DYREKTORA Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Sieradzu

1. Katarzyna Ruszkowska

2. Jolanta Dutkowska

3. Elżbieta Zwierzak

NAGRODA DYREKTORA Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Warcie

1. Marta Marciniak

2. Sylwia Komorowska

NAGRODA DYREKTORA Centrum Edukacji Zawodowej w Sieradzu

1. Aneta Napieralska

2. Justyna Piaseczna - Gibka

3. Kamila Sibińska

4. Agnieszka Świniarska

5. Łukasz Dudkowski

6. Paweł Mazurek

7. Jerzy Rybak

8. Leszek Strzałkowski

9. Piotr Witczak

NAGRODA DYREKTORA Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu

1. Beata Toboła

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

15  16

17  18

19  20

21  22

24  25

26  27

28  29

30  31

32  33

34  35

36  37