^ Powrót na górę

 

 

Lekkoatleci z ZSP nr 1 najlepsi w województwie

Rozmiar tekstu:

zsp
Młodzi sieradzcy sportowcy – uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 – zostali mistrzami województwa łódzkiego w biegu sztafetowym 4 x 200 m podczas rozegranych w Spale Halowych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce.

Medale ze Spały przywieźli nie tylko biegacze sztafetowi, zawodnicy startujący indywidualnie również mają się czym pochwalić. Pierwsze miejsce w województwie w biegach na 60 i 200 m zajął Przemysław Jakubowiak. Na dystansie 200 m drugi wynik uzyskał Patryk Siercha. W biegu na 1500 m trzeci na metę przybiegł Patryk Wolak. Również trzecie miejsce, tyle że w pchnięciu kulą, zajął Mariusz Pluta. Sztafeta biegła w składzie: Przemysław Jakubowiak, Patryk Siercha, Patryk Wolak i Przemysław Szałek. Zawody odbyły się 7 kwietnia na obiektach Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

W dniu dzisiejszym lekkoatleci z ZSP nr 1 spotkali się ze starostą sieradzkim Mariuszem Bądziorem i wicestarostą Markiem Kanickim. Podczas wizyty w Starostwie Powiatowym towarzyszył im trener Andrzej Krawczyk oraz dyrektor szkoły Grzegorz Przytuła.

T.O.

1  2