^ Powrót na górę

 

 

Konkursy na Europejski Tydzień Sportu

Rozmiar tekstu:

sport
Dla pierwszych 150 organizatorów wydarzeń w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu (23-30 września 2018 r.), Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało nagrody i konkursy internetowe z nagrodami w postaci kart podarunkowych na zakup sprzętu sportowego. Kto pierwszy, ten lepszy.

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Hasłem przewodnim tego ogólnoeuropejskiego wydarzenia jest #BeActvie (Bądź aktywny).

„Ze względu na fakt, iż inicjatywa ta ma na celu wspieranie rozwoju sportu na poziomie najbliższym obywatelowi, ważne jest, by dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców i zachęcić możliwie największą liczbę podmiotów do organizacji wydarzeń w ramach ETS w terminie 23-30 września br. Chcielibyśmy, aby w ramach realizacji ww. celów nawiązała się ścisła i długoterminowa współpraca osób prywatnych, organów publicznych, ruchu sportowego, organizacji pozarządowych i przedstawicieli sektora prywatnego” – napisał minister sportu i turystyki Witold Bańka w piśmie zachęcającym samorządy do organizowania przedsięwzięć w ramach ETS.

MSiT nagrodzi 150 podmiotów – organizatorów wydarzeń w ramach ETS – którzy jako pierwsi zarejestrują się na platformie internetowej www.etspolska.pl. Tam też zawarte są informacje na temat planowanych działań. Pytania o szczegóły można kierować do pani Marty Dyszyńskiej (nr tel. 22 244 31 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która jest odpowiedzialna za koordynację działań związanych z ETS.

T.O.