^ Powrót na górę

 

 

Zawody wędkarskie o puchar starosty

Rozmiar tekstu:

wedkarze
Drużyna Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Pstrąg Sieradz zwyciężyła w tegorocznych zawodach o puchar starosty sieradzkiego Mariusza Bądziora. Rywalizację indywidualną wygrał zawodnik tego Koła – Maciej Mitrowski.

Zmagania wędkarzy odbyły się na zbiorniku Próba w gminie Brzeźnio. Wzięło w nich udział dziesięć 3-osobowych drużyn kół PZW, działających na terenie powiatu sieradzkiego. Wędkarze pojawili się nad wodą w niedzielę 22 września wczesnym rankiem. Łowienie trwało do godz. 14:00. Następnie komisja przystąpiła do ważenia złowionych ryb.

Po podsumowaniu efektów rywalizacji okazało się, że bezkonkurencyjni byli zawodnicy sieradzkiego Koło PZW Pstrąg, którzy wygrali zarówno zespołowo, jak i indywidualnie. Szczegółowe wyniki prezentujemy TUTAJ.

– Gratuluję wszystkim zawodnikom pięknej rywalizacji i koleżeńskiej atmosfery, sędziom za sprawne przeprowadzenie zawodów, a wszystkim biorącym udział w organizacji zawodów – w szczególności wędkarzom kół Boleń Sieradz, Sandacz Warta i Sieradz Miasto – serdecznie dziękuje za trud, czas i zaangażowanie – podsumował zawody starosta sieradzki Mariusz Bądzior.

Drużyny kół PZW z pierwszych miejsc otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Pierwsza piętnastka klasyfikacji indywidualnej otrzymała nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.

Klasyfikacja zespołowa Zawodów Wędkarskich o Puchar Starosty Sieradzkiego – Próba 2019:

1. Koło PZW Pstrąg Sieradz

2. Koło PZW Boleń Sieradz

3. Koło PZW Sum Sieradz

4. Koło PZW Burzenin

5. Koło PZW Sandacz Warta

6. Koło PZW Sieradz Miasto I

7. Koło PZW Sira Sieradz I

8. Koło PZW Sira Sieradz II

9. Koło PZW Sieradz Miasto II

10. Koło PZW Boleń Sieradz II

Klasyfikacja indywidualna:

1. Maciej Mitrowski (Koło PZW Pstrąg Sieradz)

2. Mateusz Wulkiewicz (Koło PZW Pstrąg Sieradz)

3. Jakub Mikołajczyk (Koło PZW Burzenin)

T.O.

1  2

3  4

5  6

7  8

9  10

11  12

13  14

15  16

17  18

19  20

21  22

23  24